Tutvustus

Mina olen Argo Lepik.

Olen pikaajalise kogumusega ja laia muusikalise silmaringiga diskor, päeva-ja õhtujuht ning videograaf.

Sisustan muusikaga teie pulma, firmapeo, sünnipäeva, teemaõhtu või mõne teise sündmuse. Lisaks korraldan pidulistele lõbusaid mänge ning muid tegevusi südmusele.

Vajadusel filmin teie sündmuse ning monteerin selle vahvaks videoks. Armastan oma tööd ega karda katsumusi – olen suutnud täita ka väga nõudlike klientide soovid.

Minu muusikavalikus leidb kõike alates 1960.aastate paladest kuni tänapäevani ning minu koostatud peokavad on erinevad. Need valmivad tellija soove ning sündmuse paika ja konteksti arvestades.

Diskorina olen ma tegelenud alates 1998. aastast. Olen mänginud erinevates ööklubides, festivalidel, pulmades ja ka sünnipäevadel.

Olen osalenud kahel dj festivail. 2003 aastal Luunja koolidiskorite festivalil, kus saavutasin 2 koha ning aasta hiljem olin ka züriis. 2005. aastal osalesin Cue Dj festivalil, kus saavutasin 3 koha.

Alates 2007.aastast sisutan ka päeva-ja õhtujuhina erinevaid sündmusi.  Alates 2012. aastatst hakkasin jäädvustma videona tehtuid üritusi ning nüüdseks oman videograafina professionaalset videotehnikat.

Muidugi on omandatud aastate jooksul väiksemate ürituste tarbeks heli-ja valgustehnikat mida saan sündmustel kasutada.

Alates 2013. aastat töötan  Soome raadios Finest FM saatejuhina ning audio-ja videoreklaamide valmistajana.

Lugupidamisega

Argo Lepik

Argo